Parkování PRAHA a cesty do Jeremenkovy

METRO:

  • Vystoupíte na zastávce "C" Budějovická a poté autobusem č. 118 na zastávku Dvorce, která je cca 1 minutu chůze od prodejny. Když vystoupíte z autobusu, půjdete přibližně 20m ve směru zpět odkud jste přijeli a poté doleva. Jsme první budova na levé straně, tedy naproti cukrárně.

TRAMVAJ:

  • Vystoupíte na zastávce Dvorce a dáte se směrem od řeky ulicí Jeremenkova, přejdete jeden přechod a kolem autobusové zastávky se dáte doleva. Jsme první budova na levé straně, tedy naproti cukrárně.

AUTEM: PRODEJNA SE NACHÁZÍ PŘIBLIŽNĚ 3 MINUTY JÍZDY Z BARRANDOVSKÉHO MOSTU.

  • Od Barrandovského mostu se dáte na Centrum, Podolí. Pojedete po Modřanské ulici a poté co minete čerpací stanici MOLL po levé straně se dáte na prvních semaforech doprava. Minete jednosměrku po levé straně a hned první možnou odbočíte před cukrárnou doleva. Po přibližně 30 metrech přijedete k naší prodejně, kde se dá ale bohužel zřídka-kdy zaparkovat.

PARKOVÁNÍ:

  • Pokud k nám jedete jen vyzvednout stůl, zaparkujte před garážemi napravo od naší prodejny a dejte za okno lísteček s tel. číslem. Dlouhodobě zde prosím neparkujte.
  • Pokud jedete stůl vybírat a budete u nás tak delší dobu doporučuji parkovat dle přiložené mapky.
  • Občas se dá najít parkovací místo přímo u nás před prodejnou nebo blíže k hlavní ulici. Volné parkování je také po celé délce ulice Jeremenkova, která vede do kopce. Případně v pravém pruhu ulice Modřanská, nebo Podolské nábřeží v obou směrech. Zelené čáry označují, kde je možné parkovat, na červené naopak prosím neparkujte.
  • NEPARKUJTE PROSÍM V ULICI KDE SE NACHÁZÍ PRODEJNA TAK BYSTE PŘEKÁŽELI PRŮJEZDU AUTOBUSU A PŘED REST. PODOLEE, TOČÍ SE ZDE AUTOBUS A ZÚŽENÍM NENÍ SCHOPEN PROJET!