S ohledem k rozhodnutí Bezpečnostní rady státu je bohužel zrušen oblíbený veletrh FOR HABITAT, kterého se pravidelně účastníme a bohužel nevíme ani kdy Vás budeme moci opět přivítat na naší prodejně. Naše výrobky se vám budeme snažit přiblížit alespoň pomocí fotek a videa. Máme mnoho nových detailních fotografií, které Vám můžeme zaslat a poradit Vám s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. První video vlaštovku najdete níže.

ROTT je tradiční výrobce vysoce kvalitních jídelních stolů z masivu s možností doplnění o rozkládací systémy. Používáme pro stoly typické dřeviny dub, buk a ořech, přírodní povrchové úpravy lněnými oleji a nejmodernější technologie. Vyhovíme vašim požadavkům i na konferenční stolky, lavice, postele, nebo židle čalouněné i celodřevěné.

WoodArt kolekce

Specialitou naší výroby je řada stolů, stolků a lavic WoodArt, kde se snažíme zachovat maximum ze stromu. Tyto stoly jsou vyráběné vždy z jednoho stromu, tak aby barevně 100% ladily. Nabízíme možnost rovné, ztenčené nebo nejoblíbenější stromové hrany stolu. Tato je specifická svým přírodním nepravidelným tvarem. Stoly z kolekce WoodArt je možné vyrobit standardně až do rozměru 380 x 120 cm po domluvě může být rozměr stolu i větší.

Tradiční výrobu naší firmy tvoří designové stoly, stolky, lavice, židle a další interiérový nábytek, vyráběný na míru dle přání zákazníka.